Poraz fudbalera Radničkog od IMT-a

Beograd. FK „IMT“ – FK „RADNIČKI“ 2:0 /1:0/; Gledalaca: 200; Glavni sudija: Jakovljević Mladen; Pomoćne sudije: Živković Marko i Govedarović Aleksandar; Četvrti sudija: Gnjatović Marko; Delegat: Trajanovski Zoran

U 9. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Beogradu su se sastali domaća ekipa FK „IMT“ i gostujuća ekipa FK „Radnički“. U 24. minutu meča posle brzo izvedenog kontranapada IMT-a, Radočaj Vladimir je matirao golmana Radničkog i doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0. Gosti nisu uspeli da ugroze gol domaćih pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću IMT-a.

U drugom poluvremenu vodila se velika borba na terenu. Šanse su stvorene sa obe strane ali su domaći bili opasniji. U 81. minutu susreta posle centaršuta sa desne strane, rezervista Stamenić Uroš levom nogom iz poluvoleja daje gol i postavlja konačnih 2:0 za IMT.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Lukić Aleksandar, Kijevčanin Veljko i Kojić Milorad.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Protić Radoš, Grbović Nikola i Ilić Stefan.

FK „IMT“: Kojić Milorad, Ćirković Petar, Gajinov Aleksandar, (od 54. Stamenić Uroš), Jerović Lazar (od 54. Džinović Dimitrios), Kijevčanin Veljko, Lukić Aleksandar, Luković Miloš, Radočaj Vladimir (od 87. Blagojević Andrej), Savić Nikola, Stefanović Stefan, Vidić Dejan (od 69. Kodžić Nikola).
Trener: Vasiljević Zoran

FK „Radnički“: Dragićević Mihailo, Grbović Nikola, Ignjatović Nikola (od 83. Marjanović Nikola), Ilić Stefan (od 56. Čarapić Strahinja), Ilić Vladimir (od 76. Kovačević Stevan), Ivić Lazar, Janković Dejan (od 46. Đorđević Krsta), Kovačević Marko, Miodragović Ilija, Petrović Đorđe (od 56. Gajić Uroš), Protić Radoš.

Trener: Nikolić Dejan

FK „Radnički“ trenutno zauzima 12. mesto na tabeli sa 9 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički“ gostuje u Pančevu protiv ekipe FK „Železničar“.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra