Fudbal

Ubedljiva pobeda Borca

MARTINCI. Borac (M) – Sremac (Deč) 3:0 (3:0) Igralište Borca, gledalaca oko 150, sudija Skakavac (Ruma). Strelci: Šuša u 22, Derajić u 35.  i M. Vuletić u 41. minutu. Žuti kartoni: T. Vuletić, Bojanić, Derajić, Radulović (Borac), Mladenović (Sremac).

Odlična utakmica. Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu. Martinčani su svoje šanse iskoristili za razliku od gostiju. Gosti su takođe imali nekoliko šansi ali su njihovi napadači bili neprecizni.

Sledeće nedelje  u 27. kolu Sremske lige Borac gostuje ekipi Hajduka iz Beške.

BORAC: Jandrić, Radulović, T.  Vuletić, Stajčić, Sremac (Božić), Šuša, Bojanić (Međedović), Derajić, M.  Vuletić (Jovelić), Žunić, Đilas (Lalić).

SREMAC: Šljukić, Stojković, Nedeljković, Mijatović, Mladenović, Milić, Jurišić, Stojčević, Matić, Marčeta (Zakić), Janković.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema