Fudbal

U komšijskom derbiju Kuzminci odneli bodove iz Sremske Rače

SREMSKA RAČA. Srem (SR) -Graničar (K) 0:3 (0:1) Igralište Srema, gledalaca 100, sudija Filipović (Sremska Mitrovica). Strelci: Vranjković u 44, Jovanović u 60. i Stefanović u 72. minutu. Žuti karton: Marko Zarić (Srem).

Graničar je dominirao i sasvim zasluženo odneo pobedu koja ga i dalje ostavlja u trci za prvaka sa četiri boda zaostatka iza vodećeg Hajduka iz Višnjićeva. Domaćini su imali svoje šanse ali nisu bili efikasni pred golom protivnika. Najlepši detalj utakmice bio je gol kojim je Vranjković u 44. minutu doveo Graničar u vođstvo.

Sledeće nedelje Graničar u 24. kolu međuopštinske lige Srem zapad dočekuje ekipu LSK-a iz Laćarka.

SREM: Tomašević, Vasiljević, Marjanović, Inosavljević, Lj. Koprić, Neb. Vićentić, Mar. Zarić, Adamović, Radosavljević, Trivunić, Nenadović (Rajić).

GRANIČAR: Šivoljicki, Jovanović, Stević, Mitrović, Vranjković, Dejan Pečenica,  Stefanović, Darko Pečenica, Vukadinović, N. Simić (Sušić), Nedimović.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti