Fudbal

Težak poraz Podrinja u Inđiji

INĐIJA. Igralište Sportsko rekreativni centar „Leje“. Gledalaca: 60. Sudija: Dušan Petrović (Šid). Pomoćnici: Dejan Bilić (Morović) i Stevan Grbatinić (Adaševci). Delegat: Ljubiša Vujčić. Strelci: 1:0 Kaurin u 21, 2:0 Vučković u 47, 3:0 Kaurin u 66, 4:0 Jerković u 69, 5:0 Karać u 82. minutu. Žuti kartoni: Branković, Trbović i Karać (Železničar), Marijanović (Podrinje).

Ekipa Podrinja je u Inđiju otputovala sa velikom dozom straha na meč protiv najbolje navale lige. Pokazalo se da su sa pravom strahovali. Od samog početka sitan vez na terenu domaćih i brojne šanse. Gotovo sve su napadači Železničara a pogotovo Kaurin upropastili ali je pak prvo poluvreme završeno sa jednim pogodkom. Podrinje se branilo koliko je moglo protiv boljeg protivnika. Železničar  je poveo u 21. minuti, kada je Jerković ubacio loptu Kaurinu, koji je potom lako da savladao golmana Relića.

U drugom poluvremenu domaćinima je sve išlo od noge a pogotovo realizacija. Prvo je Vučković odličnim šutem, iz okreta, u 47. minutu uvećao prednost Železničara a potom se golovi ređaju kao na traci. Prvo Kaurin u 66. a zatim Jerković u 69. dovode do,aći tim do ogromnih četiri gola razlike da bi u finišu Karać postigao  i peti pogodak.

Sledeće nedelje u 22. kolu Sremske lige Podrinje na svom terenu dočekuje ekipu Sremca iz Vojke.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Branković (od 76. Sokolović), Bosnić, Ninić, Pećanac, Vučković (od 61. Karać), Jerković (od 76. Ljubinković), Trbović, Kaurin (od 68. Lukač), Sudžum, Dimitrijević.

PODRINJE: Relić, Teodović, Pavlović, Đurđević (od 79. Savić), Mijailović, Vukolić, Stojanović (od 59. Marijanović), Arsenović, Simikić, Ivić, Tucaković (od 59. Eraković).