Podela bodova fudbalera „Radničkog” i „Javora”

Sremska Mitrovica. FK “RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK “JAVOR-MATIS” Ivanjica 1:1 /0:0/; Glavni sudija: Đorđević Nikola; Pomoćne sudije: Novaković Novak i Obradović Nikola; Četvrti sudija: Jeknić Stefan; Delegat: Janković Miodrag

U 18. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički i gostujuća ekipa FK „Javor-Matis iz Ivanjice. U prvom poluvremenu igra se uglavnom odvijala na sredini teren. Vođena je velika borba za svaku loptu. Stvoreno je po nekoliko prilika sa obe strane ali se na odmor otišlo bez postignutih golova.

Početkom drugog poluvremena, tačnije u 52. minutu meča na radost domaćih navijača „Radnički“ je došao u vođstvo od 1:0 preko Škorić Milenka. Posle primljenog pogotka fudbaleri „Javora“ bacili su sve karte na napad. Poravnanje rezultata na 1:1 usledilo je u 79. minutu suareta, a strelac gola bio je Ivelja Pavle. Do kraja meča nije bilo pogodaka i promene rezultata pa su bodovi između „Radničkog i „Javora“ podeljeni na ravne časti.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Škorić Milenko, Rakić Slađan i Križan Aleksandar. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Balabanović Milorad i Lakić-Pešić Nemanja.

FK „Radnički Sremska Mitrovica: Bursać Nikola, Cvijić Stefan (od 73. Abubakar Sadick), Dimitrić Ognjen (od 66. Pejović Luka), Ilić Vladimir (od 46. Gajić Uroš), Rajković Marko, Vidić Aleksa, Rakić Slađan, Petrović Vladimir (od 85. Križan Aleksandar), Mustapha Ibrahim, Matković Dragan, Škorić Milenko.
Trener: Perišić Dragan

FK „Javor-Matis Ivanjica: Velimirović Boris, Nikolić Lazar (od 73. Vico Stefan), Luković Luka, Petrović Igor, Ivelja Pavle, Momčilović Marko, Grabež Srđan, Odita Obiora (od 88. Jevremović Marko), Eliomar Correia Silva (od 73. Dimitrijević Nikola), Lakić-Pešić Nemanja (od 68. Tanko Ibrahim), Balabanović Milorad (od 46. Zvekanov Vanja).
Trener: Milović Milovan

FK „Radnički trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 23 osvojena boda. U sledećem kolu FK „Radnički gostuje ekipi FK „IMT iz Novog Beograda.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra