Fudbaleri Radničkog poraženi od Inđije

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK „INĐIJA” Inđija 0:3 /0:0/; Glavni sudija: Jakovljević Mladen; Pomoćne sudije: Tubić Njegoš i Jovčić Jovan; Četvrti sudija: Jerinić Danilo; Delegat: Karasi Stanislav

U 20. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički” i gostujuća ekipa FK „Inđija”. U prvom poluvremenu igra se uglavnom odvijala na sredini terena. U prvom poluvremenu stvarane su šanse na obe strane ali su golmani bili na visini zadatka. „Radnički” je imao dve stopostotne šanse sredinom prvog dela ali je golman Inđije uspeo da sačuva svoju mrežu. Na odmor se otišlo bez golova. Mnogo bolja igra gostujućih fudbalera usledila je u drugom poluvremenu.

Na samom početku drugog dela igre, u 49. minutu susreta, posle centaršuta sa leve strane Milosavljev Vladan poslao je loptu u mrežu za vođstvo od 0:1. Radnički je posle primljenog gola stvorio nekoliko šansi ali nije uspeo da ugrozi gol pa im je za propuštene prilike stigla kazna u 75. minutu meča, a strelac za vođstvo Inđije od 0:2 bio je Ignjatović Uroš. Posle centaršuta iskosa sa desne strane, Đokić Slavoljub u 85. minutu meča postiže gol glavom za konačan rezultat i pobedu Inđije rezultatom 0:3.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Mustapha Ibrahim, Vidić Aleksa, Škorić Milenko i Petrović Vladimir. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Ignjatović Uroš, Čupić Miloš i Kukolj Miloš.

FK „Radnički”: Šegavac Matija, Josimov Miloš, Janković Dejan (od 63. Pejović Luka), Dimitrić Ognjen (od 77. Križan Aleksandar), Rajković Marko (od 77. Sylla Mohamed), Vidić Aleksa, Rakić Slađan, Petrović Vladimir, Mustapha Ibrahim, Matković Dragan, Škorić Milenko (od 88. Stevanović Nikola).
Trener: Perišić Dragan

FK „Inđija”: Čupić Miloš, Kovačević Marko (od 46. Žakula Nikola), Milosavljev Vladan (od 73. Nedeljković Nikola), Đurić Stefan (od 44. Kukolj Miloš), Stojanović Marko, Đokić Slavoljub, Rađen Nikola, Ignjatović Uroš, Srbijanac Milan (od 73. Vukajlović Nikola), Đurić Nikola, Plavšić Miloš (od 73. Jovanović Aleksa).
Trener: Jandrić Nebojša

FK „Radnički” trenutno zauzima 10. mesto na tabeli sa 24 osvojena boda. U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje drugoplasiranoj ekipi FK “Proleter NS” iz Novog Sada.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra