Sremska liga

Borac (M) – Sremac (D) 1:0 (1:0)

MARTINCI. Igralište Borca, gledalaca 150, sudija Belić (Irig). Strelac: Bojanić u 24. minutu. Žuti kartoni: Božić, Bojanić (Borac), Stošić (Sremac).

Martičani su zaslužili po igri i ubedljivu pobedu. Ali, i gol Bojanića, vredi zlata. On je postigao izvanredan gol iz slobodnog udarca s 18 metara.

BORAC: Jandrić 8, , Radulović 8, Stajčić 8, Božić 8 (Paunić), Maricki 8, Bijelić 8, (Oparušić), Bojanić 9, Lukić 8 (Šumarski), M. Vuletić 8, Šarčević 8 (Lazić), Davidović 8.

SREMAC: Milanović 7, Latković 7, Mitrović 7, Mladenović 7, Stošić 7, Vukajlović 7, Bašić 7, Tadić 8 (Grujić) Proviđalo 7 (Petrović), Eraković 7 (Čubrilo), Lazarević 7.

Fruškogorac – Ljukovo 1:1 (0:1)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 200, sudija Grbatinić (Adaševci). Strelci: Maslarić u 66. za Fruškogorac, a Panić u 37. minutu za Ljukovo. Žuti kartoni: Dušan Grabić, Ivanović (Fruškogorac), Mazinjanin (Ljukovo).

Gosti su iskoristili grešku golmana domaćih Rakića, kada je ostao kratak, na ubačenu loptu, a Panić je samo ćušnuo loptu u mrežu. U nastavku bolja igra domaćina, urodila je plodom. Odlični Maslarić je odbijenu loptu dočekao na 20 metara i onako iz prve je samo preciznim šutem vratio u gostujuću mrežu.

FRUŠKOGORAC: Rakić 7, Žižić 7 (Vukojević), Đukić 7, M. Trnić 7, I. Đorić 7, Dušan Grabić 7, N. Trnić 7, Ž. Đorić 7, Maslarić 8, Panić 7 (Bojanić), Ivanović 7 (Đuričić).

LJUKOVO: Opačić 7, Stević 7 (Bursać), Stojanac 7, Makarić 7, Panić 7, Todorović 7, Andreata 7, Bulat 7, Milanović 7, Matić 7, Mazinjanin 7 (Katić).

Radnički (I) – Podrinje 1:0 (1:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalaca 150, sudija Despotović (Ogar). Strelac: Dučić u 34. minutu. Žuti kartoni: Puzić, M. Popović (Radnički), Tucaković, Eraković, Pavlović (Podrinje).

Rivali su odigrali odlično celu utakmicu. Dučić se upisao u listu strelaca posle izvanrednog centaršuta. Bilo mu je dovoljno da samo podmetne glavu i lopta se zakoprcala u mreži gostiju. I svom timu doneo tako zasluženu pobedu.

RADNIČKI: N. Savić 7, Kljajić 7 (Nikolić 7), M. Stoilković 7, M. Popović 7 (Buzaš), Šević 7, Marković 7, D. Mitrović 7, Puzić 7 (V. Popović), Radosavljević 7, Dučić 8, Stajčić 7.

PODRINJE: Relić 7, Tucaković 7, Ivić 7, Teodorović 7, Jakovljvić 7, Đurđević 7, Eraković 7, Todorović 7 (Antić), Stević 7, Mijailović 7 (Stevanović), Pavlović 7 (Simić).

MARTINCI: Borac – Sremac (Dob.) 1:0, VITOJEVCI: Partizan – Sloven 0:1, MANĐELOS: Fruškogorac – Ljukovo 1:1, IRIG: Radnički (I) – Podrinje 1:0, VOGANJ: Sloga – Borac (K) 3:1, POPINCI: Napredak – Jadran 2:3, IINĐIJA: Železničar – Hajduk (B) 2:0, VOJKA: Sremac – Sremac (Deč) 2:1.