Fudbal

Podrinje donelo bodove iz Popinaca

POPINCI. Napredak (P) – Podrinje 2:3 (1:2) Igralište Napretka, gledalaca 200, sudija Blažon (Ruma). Strelci: Todorović u 23. i 75. za Napredak, a Đurđević u 2. i 78. i Todorović u 10. minutu za Podrinje. Žuti kartoni: Mirosavljević, N. Jovanović (Napredak), Tucaković, Pavlović (Podrinje).

Vema dobru igru pružili su igrači Podrinja u Popincima. Već na samom početku Podrinje je golovima Đurđevića i Todorovića povelo. Imali su potom niz šansi a sudija Blažon im je poništio neke regularne golove.  Ove neiskorišćene prilike dale su Popinčanima mogućnost za preokret i u 75. minutu rezultat je izjednačen. Pravda je zadovoljena u 78. minutu kada je Đurđević svojim drugim pogotkom doneo pobedu Podrinju.

Sledeće nedelje u šestom kolu Sremske lige Podrinje dočekuje lidera na tabeli inđijskog Železničara koji dolazi sa zastrašujućim skorom od pet pobeda, 21 datim golom i bez ijednog primljenog. Biće to prilika da Podrinje protiv veoma jakog protivnika pokaže kolike su mu mogućnosti u ovoj sezoni.

NAPREDAK: Nikolić, N. Jovanović, Jakšić, Mirosavljević, Sremac, Grbić, Todorović, Kočijašević, Vasilić, Đurić (I. Jovanović), Vukin.

PODRINjE: Relić, Tucaković, Ivić, Teodorović, Radovanović (Jakovljević), Đurđević, Eraković, Todorović (Miglinci), Mijailović (Simić), Arsenović (Stevanović), Pavlović.