Katastrofa Podrinja u Bačkom Jarku

BAČKI JARAK. Mladost (BJ) – Podrinje 5:1 (1:1) Sportski centar Livadica, sudija: Vukmanović (Novi Sad), strelci: Vučković u 45, Lovre (iz penala) u 64, Antonić u 66, Stojanović u 71. i Kovačević u 80. za Mladost, Đurđević u 44. za Podrinje. Žuti kartoni: Đukić (Mladost), Mijailović, Đurđević (Podrinje).

Dva potpuno različita poluvremena u utakmici poslednjeg 34. kola Vojvođanske lige Jug u Bačkom Jarku u utakmici kojom se Podrinje oprostilo od ovog takmičenja. Prvo poluvreme bez dinamike a golovi su postignuti na samom kraju. Podrinje je povelo šutom Lazara Đurđevića kada se lopta odbila od jednog igrača domaćih, promenila smer i prevarila golmana domaćih Borojevića. Bio je to uvod u pravu goleadu ali domaćeg tima.

Mladost je izjednačila već u sledećem napadu preko Andrije Vučkovića. Niz napada domaćih nekako je do 64. minuta zaustavljao golman gostiju Relić. Tada je iz penala koji je nad Antonićem načinio igrač Podrinja Tucaković Mladost povela golom Lovrea. Do kraja meča još tri gola u mreži Podrinja od kojih je posebno lep bio onaj koji je postigao rezervista Goran Stojanović koji je prevario nekoliko igrača i potom neodbranjivo matirao golmana.

MLADOST: Borojević, Vejin (od 65. Drinić), Stojisavljević, Lovre, Stevančević (od 72. Vuletić), Stojanović (od 80. Radonja), Đukić, Kovačević, Vučković (od 80. Subašić), Kurtiši, Škavić (od 46. Antonić).

PODRINjE: Relić, Pršić, Đurđević (od 78. Stevanović), Miražić, Delić, Mijailović, Arsenović (od 72. Lacković), Tomić, Tucaković, Ivić, Lukić (od 70. Janković).

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra