Čalmanci se umorili i na poluvremenu odustali od utakmice

RUMA. Fruška gora – Sloga (Č) 6:0 (prekinuto u 46. minutu) Igralište Fruške gore, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Vidaković u 4, 12, 25. i 41. i Nedić u 10. i 28. minutu.

Ekipa Sloge iz Čalme doputovala je na utakmicu u Rumu sa svega sedam igrača. Do poluvremena su primili šest golova. Na nastavak utakmice nisu ni izašli pa će meč biti registrovan službenim rezultatom.

Ovakvo stanje u klubu zaista brine. Nadajmo se da će klub tako duge tradicije naći snage da završi sezonu. Sledeće nedelje u okviru 26. kola Međuopštinske lige Srem zapad Sloga je domaćin ekipi Graničara iz Kuzmina.

FRUŠKA GORA: Mandić, Đapić, D. Bežanović, Jokić, Dejanović, Perić, Nedić, Vidaković, Nebrigić (N. Bežanović), Savić, Obrenović.

SLOGA: Vukmir, Blagojević, Cvijetić, Slavko Kekić, Moconja, Draganović, Arambašić.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema