U odličnoj utakmici Divošani bolji od Cementa

Divoš. Hajduk (D) – Cement 3:1 (0:1) Vojvođanska liga grupa jug; DIVOŠ: Igralište Hajduka, sudija Grahovac (Novi Sad). Strelci: Simikić u 48, Derajić u 62. i Halilović u 78. za Hajduk, a Krstić u 42. minutu za Cement.Žuti kartoni: Živković, Atić, Derajić (Hajduk), Peković, Laković, Jević, Đurkin na klupi (Cement).

Mada je Cement poveo na vrućem terenu u Divošu pobeda je zasluženo pripala domaem Hajduku.

Domaći igrači su na kraju prvog poluvremena zaboravili u svom šesnaestercu na Krstića koji je odlično primio jednu ubačenu loptu i preciznim šutom je smestio u mrežu. To nije pokolebalo domaće igrače koji su i do tada bili nadmoćni i propustili nekoliko sjajnih prilika.

U drugom poluvremenu je igrao samo jedan tim  što je rezultiralo sa tri gola u mreži gostujućeg golmana Mijanovića.

HAJDUK: Rakić, Halilović, Simikić, Balinović (Derajić), Cvijić (Denković), Trivunović (Bosančić), Savićević, Stojšić, Sovilj, Živković, Atić.

CEMENT: Mijanović, Peković, Ungar (Vukašinović), Jovišić, Jević, Stojanović (Bukvić), Mandić  (Marijanović), Jakšić, Krstić (Popadić), Vilotijević, Laković.

Sledeće nedelje Hajduk gostuje kod pooslednje ekipe na tabeli Jugovića u Kaću što će biti dopra prilika za nove bodove.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola