Odbojka, Sport

Srem ubedljiv u pobedi protiv SK Voleja

SREMSKA MITROVICA. 22. oktobar, Srem Iton – SK Volej 3:0 (27:25, 25:19, 25:16) 77:60 Sportska hala Mitrovačke gimnazije, gledalaca 80; sudije Jović i Simovski zapisničar Blagojević

Odbojkaši Srem Itona su ostvarili pobedu protiv ekipe SK Voleja iz Novog Sada u meču drugog kola Vojvođanske lige zapad. Meč je bio neizvestan samo tokom prvog seta u kome je SK Volej vodio do samog finiša. Tada su proradili primači Srem Itona Ljubišić i Stošović i domaćin dobija set na razliku.

Drugi i treći set je protekao u dominaciji ekipe Srem Itona. Trener Kovačić je šansu pružio mlađim igračima a pogotovo se istakao još uvek kadet Tadić. Očito je da će ekipi Srema trebati još malo vremena da dostigne očekivanu formu. U sledećem kolu Srem Iton gostuje u Starčevu ekipi Borac 2.

Srem Iton: Roljić, Kovačić J, Andrijević P, Maričić, Vesković, Petković R, Ljubišić, Milojković, Stošović, Kovačić L, Laketić, Tadić, Đekić (l), Petrović (l), Dudok, Štavlić, Stojanović, Petković B trener Kovačić Zoran

SK Volej: Vasiljev, Grahovac, Ilić, Petrović, Ristić, Čolaković, Tatić, Radović, Simić, Tomović

30apr12:0013:00Humanitarni bazar u Bajićevoj školi