2
  SirmiumInfo - početna strana Servisne informacije Vesti iz kulture Galerija slika Sportske vesti Zabava Zanimljivosti

Fudbaleri Radničkog izgubili na gostovanju u Novoj Pazovi

Izvor: SirmiumInfo | 06.05.2018 18.25h | Komentara: 0

Nova Pazova. FK "RADNIČKI" Nova Pazova - FK "RADNIČKI" Sremska Mitrovica 3:0/1:0/. Stadion FK "Radnički" u Novoj Pazovi. Gledalaca 150. Glavni sudija: Pančić Dušan iz Karavukova. Pomoćne sudije: Bosin Nemanja iz Novog Sada i Danilović Slobodan iz Bača. Delegat: Arsić Dragan iz Novog Sada.

U 25. kolu Srpske lige grupa Vojvodina u Novoj Pazovi sastali su se domaća ekipa FK "Radnički" i gostujuća ekipa FK "Radnički" iz Sremske Mitrovice. Gostujući fudbaleri odlično su otvorili utakmicu i već u 8. minutu imali stopostotnu šansu koju nije uspeo da realizuje Ćurko Saša. Fudbaleri iz Sremske Mitrovice nastavili su sa dobrom igrom, stvarali šanse ali nisu uspeli da postignu gol. Kazna stiže u 38. minutu susreta kada je Todorović Tomislav postigao gol iz penala za vođsvo domaćih od 1:0. Do kraja prvog poluvremena mreže su mirovale pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću domaćih.

Fudbaleri iz Nove Pazove bili su bolji rival u drugom poluvremenu. Svojim drugim golom na meču u 60. minutu Todorović Tomislav povećao je vođstvo "Radničkog" iz Nove Pazove na 2:0. Odluka o pobedniku pala je u 80. minutu susreta kada je Lalić Milan postigao gol i doveo domaće u vođstvo od 3:0. Fudbaleri iz Nove Pazove mirno su priveli utakmicu kraju i zasluženo osvojili sva 3 boda.

Mitrovački "Radnički" trenutno zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 22 osvojena boda. U sledećem kolu FK "Radnički" u Sremskoj Mitrovici dočekuje ekipu FK "Radnički" iz Šida.

FK "Radnički" Nova Pazova: Đurić Nenad, Krkobabić Stefan, Zlatović Uroš, Zdravković Nemanja, Todorović Tomislav, Dimitrić Aleksandar, Todorović Miodrag, Markišić Filip, Saračević Dragan (kap), Lalić Milan, Petković Nikola.
Zamenici igrača: Todorović Stefan, Cvijetinović Slavko, Lazić Strahinja, Mikić Kostadin, Stojanović Uroš, Spajić Igor, Stanković Srećko.
Trener: Tešović Darko
Pomoćni Trener: Dragišić Stevo

FK "Radnički" Sremska Mitrovica: Vujasinović Vladimir, Jevtić Uglješa, Ivanović Nebojša, Kremenović Bojan, Skorupan Damir, Vukmir Momo (kap), Ćurko Saša, Dragojević Srđan, Stojisavljević David, Herceg Najdan, Tucakov Branislav.
Zamenici igrača: Veselinović Nenad, Bajunović Dejan, Stević Goran, Kovačić Aleksandar, Simić Danilo, Ristić Radoslav, Volarević Dimitrije.

18.11.2018. 10.28 Dinar miruje za vikend, kurs sutra 118,2159
18.11.2018. 09.14 OPREZ U VOŽNJI! Vlažni kolovozi u Beogradu, delu Vojvodine i jugoistoku Srbije
18.11.2018. 08.40 Danas oblačno i hladno, uveče - kiša, susnežica, sneg
18.11.2018. 00.03 Djoković brzo i lako protiv Andersona za finale Londona
17.11.2018. 22.22 Pao prvi sneg u Makedoniji! SPREMITE SE - počinje LEDENI TALAS, stiže SNEG I U SRBIJU!
17.11.2018. 21.58 Srpski fudbaleri pobedili Crnu Goru za korak do plasmana u Ligu B
17.11.2018. 12.09 BOGDANOVIĆ I BJELICA SOLIDNI U PORAZU KINGSA Sakramento nije imao rešenje za Marka Gasola